:: Indeks    :: Autorka    :: Książki    :: Filmy    :: Wampiry    :: Wiedźmy    :: Dodatki    :: Fandom    :: Linki    :: Księga    :: Mapa    :: Forum

Księga Gości

Czyli zeszyt skarg i wniosków. Masz jakieś "ale", pytania, uwagi, propozycje, chcesz nas wychwalać pod niebiosa albo zganić( tylko konstruktywnie!)? Tu jest na to miejsce.

UWAGA! Prosimy przeczytać przed wpisem: Księga Gości służy nam do odbierania Waszych wrażeń dotyczących strony, a także do komunikacji w sprawach związanych z funkcjonowaniem strony lub twórczością Anne Rice. Księga Gości w naszym rozumieniu NIE jest:

1. miejscem do prowadzenia rozmów na inne tematy niż ściśle i konkretnie związane ze stroną lub pisarką ( w sensie, co teraz pisze, co się ostatnio ukazało na rynku wydawniczym, jak można się z nią skontaktować itd. Nie omawiamy tu treści jej powieści, do tego służy Forum)
2. miejscem do snucia osobistych refleksji i przeżywania duchowych rozterek
3. miejscem, gdzie można się umawiać na pogaduszki i spotkania
4. miejscem na spam i reklamę.

Wszelkie przejawy trollingu i spamu będą szczególnie tępione. Zaśmiecające Księgę posty bedą usuwane, a nierozsądni goście 'wypraszani' za pomocą blokady ip, do skutku. Jeśli rozumiesz te zasady i je akceptujesz
w takim razie:

:: Wpisz się do księgi
albo...
:: Zobacz co wypisują inni
design :: Madame Kadamon, Ereszkigal