Oświadczenie


Strona Ryżowe Pola nie posiada praw autorskich do książek i postaci wykreowanych w książkach Anne Rice oraz filmach, komiksach i innych, oficjalnych formach artystycznego wyrazu, powstałych na jej podstawach. Dane tu umieszczone nie mają żadnej autoryzacji powyższych. Są wykorzystane jedynie w celach informacyjnych.

Dopuszczamy możliwość kopiowania wszelkich cytatów, zdjęć prasowych oraz materiałów promocyjnych filmów i książek, jako że nie należą one do nas.

Wypowiedzi Anne Rice zostały zaczerpnięte głównie z jej strony domowej oraz dostępnych powszechnie w internecie fragmentów publikacji. Prawa do przekładu polskich wydań książek tej autorki należą do tłumaczy i wydawnictw, a zostały wykorzystane w celach informacyjnych dla polskich czytelników Anne Rice, zgodnie z prawem cytatu.

Strona Ryżowe Pola zastrzega sobie natomiast prawo do wszelkich tekstów i grafik, które zostały stworzone specjalnie na potrzeby strony lub/i zostały na potrzeby strony udostępnione. W szczególności prawa autorskie obejmują: opisy książek, postaci, charakterystyki, recenzje, wstępniaki, biografię Anne Rice, analizy, grafiki. Każdy tekst/grafika podpisany jest nazwiskiem lub nickiem autora, a wszelkie prawa autorskie należą do niego.

Wykorzystywanie, reprodukowanie, powielanie, czy to w całości czy części, materiałów ze strony bez podania dokładnych informacji na temat ich twórców oraz źródła pochodzenia surowo wzbronione! Szczególnie zabrania się wykorzystywania materiałów pochodzących ze strony na różnego rodzaju blogach/stronach domowych/prywatnych galeriach (np. deviantart, digart) bez uzyskania zgody redaktorów.
W celu skorzystania z materiałów prosimy kierować zapytania na adres ryzowepola@amizan.org.


opracował: Art_man